زندگی شیرین

خرید محصولات فرمند با تخفیف ویژه

فروش ویژه دسر با تخفیف ویژه

محصولات فرمند، همان چیزی است که برای تجربه دنیای خوشمزه به آن نیاز دارید، تخفیف ویژه روی محصولات فرمند از ژله و دسر تا سس‌های خوشمزه با ارسال رایگان به سراسر ایران بهترین پیشنهاد است؛ همین حالا سفارشت را ثبت کن.

محصولات فرمند

فرمند محصولاتی با مواد اولیه درجه یک و تنوع بالا از ژله و دسر تا شکلات صبحانه خوشمزه را با بالاترین کیفیت تولید می‌کند. این بار فرمند بسته‌هایی از محصولات خوشمزه و پرطرفدار با ارسال رایگان در سایت فرمند قرار داده است؛ برای خرید آنلاین و به‌صرفه به قسمت فروش ویژه سربزنید.

پکیج ویژه راز این لبخند

پک خوشمزه محصولات فرمند تمام رازیست که طرفداران ژله و دسر برای لبخندی واقعی به آن نیاز دارند. محصولات ژله و دسر فرمند با تخفیف ویژه و ارسال رایگان در سایت فرمند قرار دارد، برای سفارش آنلاین همین حالا اقدام کن. پک خوشمزه راز این لبخند شامل محصولات زیر است:

پکیج ویژه دسر فوری با تکه‌های شکلات

پک محصولات دسر فوری با تکه‌های شکلات، یکی از محصولات جدید فرمند با بافت نرم و لطیف است که با یک چشم به هم‌زدن آماده خواهد شد. پک ویژه فرمند با ارسال رایگان شامل این محصولات است:

پکیج ویژه پودر دسر موس

پودر دسر موس، یکی دیگر از محصولات جدید فرمند هست که بافت متفاوتی هم دارد. اگر از عاشقان دسر باشید هیچ چیز را با یک موس وانیلی یا شکلاتی با بافت و طعم بی‌نظیرش عوض نمی‌کنید. موس فرمند یک دسر خوشمزه است که سریع‌تر از همیشه حاضر می‌شود و برای درست‌کردن آن فقط به یک لیوان شیر سرد و همزن احتیاج دارید. این پک ویژه شامل محصولات زیر است:

پکیج ویژه دسرهای دوست داشتنی

پکیج ویژه دسرهای دوست‌داشتنی که شامل سس‌های خوشمزه فرمند است. این سس‌های خوشمزه فرمند در طعم‌های انبه، کارامل، توت فرنگی و شکلات به هر چیزی که اضافه می‌شود نتیجه‌ای جذاب‌تر، دلچسب‌تر و خوشمزه‌تر می‌سازند. محصولات فرمند با فرمولاسیون ویژه زیر نظر متخصصان حرفه‌ای تهیه می‌شود تا ساختن یک دسر و میان وعده‌ی خوشمزه را از همیشه ساده‌تر کند. این پک محصولات با ارسال رایگان شامل محصولات زیر است:

پکیج هر لحظه هر جا

پک ویژه محصولات فرمند هر لحظه هر جا، یک پک ویژه از تنقلات هیجان انگیز است که در دل هر دانه‌اش، رازی خوشمزه پنهان شده‌ است. پک خوشمزه هر لحظه هر جا را با تخفیف ویژه و ارسال رایگان در سایت ثبت کن. این پک خوشمزه شامل محصولات زیر است:

درباره سس‌های خوشمزه فرمند بیشتر بدانیم:

سئوالات متداول درباره خرید آنلاین

تمامی سفارشات در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش ارسال خواهد شد. سفارشات شما اگر ساکن شهر تهران باشید با پیک و سایر شهرها با پست ارسال خواهد شد.

برای خرید آنلاین وارد سایت فرمند شوید و بر روی دکمه فروش ویژه کلیک کنید و بسته ایده‌آل‌تان را انتخاب کنید.