طرز تهیه انواع دسر

طرز تهیه میلک شیک شکلاتی در ده دقیقه

طرز تهیه میلک شیک شکلاتی

شیک شکلاتی یا میلک شیک شکلات از نوشیدنی‌های لذیذ و خنک است که از سه ترکیب شیر، بستنی و شکلات درست می‌شود. فرض کن توی هوای گرم تابستان میلک شیک شکلات خنک که با سس شکلاتی فرمند یا شکلات صبحانه فرمند درست شده توی دستت باشد، چی از این بهتر؟ 

میلک شیک چیست؟

میلک شیک یکی از نوشیدنی‌های خنک و شیرین است که طعم‌های مختلفی برای ذائقه‌های متنوع دارد. میلک شیک شکلاتی از سه ترکیب بستنی، شیر و شکلات درست می‌شود.

مواد لازم برای طرز تهیه میلک شیک

بهترین دستور میلک شیک

 مرحله اول

برای طرز تهیه بهترین میلک شیک شکلاتی بستنی، شیر و شکلات صبحانه فرمند را داخل مخلوط کن بریزید و به خوبی با هم مخلوط کنید تا یکدست شود.

مرحله دوم 

اگر دوست دارید بافت میلک شیک‌تان غلیظ باشد، بستنی به مخلوط اضافه کنید اما اگر دوست دارید بافتی نرم و رقیق داشته‌ باشد، شیر بیشتری به میلک شیک اضافه کنید.

حالا مخلوط را داخل لیوان سروتان بریزید و خامه و سس شکلات فرمند را به آن اضافه کنید. میلک شیک شکلاتی شما آماده است، نوش جان.

منبع:tastesbetterfromscratch

اگر عاشق دنیای ژله و دسر هستید، احتمالا مطالب زیر را هم دوست داشته‌ باشید:

سئوالات متداول درباره میلک شیک شکلاتی 

شکلات صبحانه فرمند در طعم های: فندقی، شکلاتی تلخ، کنجدی، دو رنگ فندقی-شیری و دو رنگ فندقی-توت فرنگی  و وزن های مختلف: 330 گرم، 200 گرم، 100 گرم، 400 گرم و در وزن های بالاتر به صورت کیلویی یرای کافی شاپ ها و رستوران ها و … قابل تهیه است.

 

برای درست کردن میلک شیک شکلاتی، بستنی، شیر و شکلات را با هم ترکیب کنید و داخل مخلوط کن بریزید.

تفاوت آیس پک با میلک شیک در مواد اولیه آن است.  آیس پک از بستنی وانیلی به همراه چند اسکوپ بستنی با دیگر طعم‌ها، تکه‌های موز و میوه‌های دلخواه، اسمارتیز، خامه، چیپس شکلات و اندکی شیر درست می‌شود. درحالی که میلک شیک از بستنی وانیلی، شیر، شکلات، سس با طعم شکلات و… تشکیل می‌شود.

برای خرید شکلات صبحانه های فرمند، می توانید به فروشگاه های اینترنتی مثل دیجی کالا و… یا سوپرمارکت ها، هایپرمارکت ها و … مراجعه فرمایید.