زندگی شیرین

معرفی چند دسر وگان خوشمزه

دسر اکلیلی فرمند برای وگان ها

چندین بار درباره محصولات وگان یا گیاهی از ما سوال کرده‌اید. این بار تمام محصولات گیاهی فرمند که با آن می‌توانید دسر خوشمزه و مطابق با سبک زندگی‌تان درست کنید را به شما در مجله فرمند معرفی می‌کنیم، پس با ما همراه باشید.

دسر پودینگ فرمند

دسر پودینگ فرمند با طعم موز، توت فرنگی، وانیل و شکلات تولید می شود که به جای ژلاتین حیوانی از کاراگینان درست شده است. کاراگینان صمغی گیاهی است که حالت ژله ای طبیعی دارد و در پخت و پز مورد استفاده قرار می گیرد. برای تهیه این دسر از شیر گیاهی مثل شیر بادام و... استفاده کنید.

با دسرهای پودینگی فرمند علاوه بر لذت میل کردن دسر گیاهی ، یک لبخند واقعی از چشیدن طعم و بافت دوست داشتنی پودینگ خواهید داشت.

دسر اکلیلی فرمند

با دسر اکلیلی فرمند در طعم انار و بلوبری می‌توانید پذیرای مهمانان گیاه خوارتان باشید. در این محصول اکلیلی فرمند به جای ژلاتین حیوانی از کاراگینان استفاده شده است به همین طرز تهیه این دسر با سایر محصولات فرمند متفاوت است.

برای تهیه دسر اکلیلی فرمند کافیست، محتویات این بسته را با دو لیوان آب جوش متوسط ( 400 سی‌سی ) مخلوط نمایید. حالا ظرف مورد نظر 40 الی 45 دقیقه در یخچال قرار دهید.

دسر کرم کارامل و دسر کرم شکلات فرمند

دسر کرم کارامل فرمند یک دسر گیاهی است که علاوه بر طعم و بوی خوشمزه کارامل با بافت دوست داشتنی‌اش یک دسر گیاهی به شیرینی لبخند را روی میرتان می‌آورد. این دسر خوشمزه و گیاهی در طعم شکلاتی نیز تولید می‌شود. در این محصول به جای استفاده از ژلاتین حیوانی از کاراگینان استفاده شده است و شما برای درست کردن آن می‌توانید از شیر گیاهی استفاده کنید.

برای  درست کردن دسرهای خوشمزه با محصولات گیاهی به  مجله فرمند مراجعه کنید، ما انتخاب را برایتان راحت کرده‌ایم.