دنیای شکلات

سس شکلاتی خوشمزه و پرطرفدار

سس شکلاتی فرمند

سس شکلاتی خوشمزه و پرطرفدار فرمند یک‌جور شکلات مایع و روان است با بسته‌بندی مناسب برای استفاده آسان. این سس با کاربردهای متنوع و طعم خوشمزه یکی از جذاب‌ترین محصولات شکلاتی است. اگه اهل درست کردن کیک، شیرینی و دسر هستید، اگر کوچولو (یا بزرگسال) طرفدار شکلات در خانه دارید و یا حتی اگر ترجیح می‌دهید دسرها و نوشیدنی‌های خود را در خانه به سبک کافی‌شاپ‌ها شیک و چشم‌نواز سرو کنید بهتر است همیشه سس شکلاتی فرمند را در آشپزخانه داشته باشید. سس شکلاتی بستنی‌های ساده و بی‌رنگ و رو را به ضیافت هیجان‌انگیزی تبدیل می‌کند که هر کسی را بر سر اشتها می‌آورد.

صبحانه‌های دورهمی و آخر هفته را می‌توانید با سس شکلاتی فرمند شیرین‌تر کنید. اضافه کردن میوه‌ی تازه با سس شکلاتی به پنکیک و وافل و کرپ‌های جورواجور طعم دلچسب صبح‌تان را شیرین‌تر از قبل می‌کند.

با سس شکلاتی فرمند یک دیپ شکلاتی آماده هم دارید که می‌توانید میوه‌هایتان را در آن بزنید و از خوردن‌شان لذت بیشتری ببرید. موز، سیب، توت‌فرنگی، انگور، کیوی و... را پوست ‌گرفته و برش بزنید، چند دانه چوب شور هم کنارشان بچینید و با یک کاسه سس شکلاتی فرمند سرو کنید. با این ترکیب به راحتی می‌توانید یک میان‌وعده‌ی هیجان‌انگیز و منحصربه‌فرد و در عین حال ساده و سریع ترتیب بدهید.

و البته از شیرکاکائو غافل نشوید! مخلوط شیر و سس شکلاتی فرمند را داخل لیوان مخلوط کنید، آن را در مایکروفر حرارت دهید و یک ویفر ورنال یا یک بسته پارایسوی کوچک کنار آن بگذارید. به همین راحتی می‌توانید بچه‌ها را موقع برگشتن از مدرسه با یک عصرانه فوری و خوشمزه غافلگیر کنید، شاید خودتان هم بدتان نیاید این ترکیب را امتحان کنید؟

همین حالا سس شکلاتی فرمند را سفارش بدهید.