زندگی شیرین

سس توت فرنگی برای تزئین دسر

دسر توت فرنگی

سس‌های طعم‌دار فرمند هم برای کسانی مناسبند که عاشق تهیه و دیزاین انواع کیک و شیرینی باشند، هم کسانی که به چشیدن و امتحان کردن این طعم‌های دلچسب و شیرین علاقه دارند. شما می‌توانید دسرها و نوشیدنی‌های ساده خود را با سس توت‌فرنگی فرمند به راحتی طعم‌دار کنید و رنگ و روی جذاب‌تری به آن‌ها ببخشید.

سس توت‌فرنگی فرمند یک راه آسان برای هیجان‌انگیزتر کردن وعده صبحانه برای کوچولوهای بی‌اشتهاست.

انواع نان‌ها و نان‌شیرینی‌های ساده و بی‌رنگ‌ و رو با کمی سیروپ توت‌فرنگی و مقداری میوه تازه حتی بی‌میل‌ترین آدم‌ها به صبحانه را هم بر سر اشتها می‌آورد و افراد کسل‌ و بی‌حوصله را به آدم‌هایی شاداب و پرانرژی تبدیل می‌کند. سس توت‌فرنگی فرمند یکی از سس‌های مناسب برای پنکیک و کرپ و وافل هم هست، این هم یک دلیل دیگر برای اضافه کردن آن به منوی صبحانه.

از این چاشنی مناسب فصل گرما غافل نشوید؛ سس توت‌فرنگی فرمند را به همراه کمی یخ در مخلوط‌کن با شیر قاطی کنید تا در عرض کمتر از دو دقیقه یک شیک توت‌فرنگی خوش‌طعم و خنک داشته باشید. ترکیب سیروپ توت‌فرنگی همراه بستنی وانیلی ساده هم یکی از آن ترکیب‌های پرطرفدار است که بعدازظهرهای گرم تابستان را رنگی و شیرین می‌کند.

اگر طرفدار ماست میوه‌ای باشید می‌توانید با اضافه کردن سس توت‌فرنگی به ماست در خانه به راحتی ماست توت‌فرنگی آماده کنید. با اضافه کردن کمی گرانولا به این ترکیب یک صبحانه یا میان‌وعده مغذی و دلچسب خواهید داشت که سرشار از مواد مفید است.برای چشیدن دنیای خوشمزگی با سس توت فرنگی فرمند به مجله فرمند مراجعه کنید.

بطری سس‌های طعم‌دار فرمند به شکلی طراحی شده که به راحتی و بدون نیاز به ابزار دیگر بتوانید از آن برای تزئین انواع دسرها و نوشیدنی‌های خانگی استفاده کنید. سس توت‌فرنگی فرمند با استفاده آسان، مناسب بچه‌ها و طعم دلچسب و طبیعی توت‌فرنگی را از این‌جا تهیه کنید