زندگی شیرین

سس های خوشمزه فرمند را بشناسیم

سس های خوشمزه دسر فرمند را بشناسیم

در یک عصرتابستانی که رنگ‌ها زیر آفتاب می‌درخشند تنها دسرهای تابستانی خنک و خوشمزه با طعم‌های دلچسب روزهای گرم تابستانی را برای ما شیرین و خنک می‌کنند و روزمان را می‌سازند. سس‌های فرمند با طعم شکلاتی، توت فرنگی، کاراملی و انبه، تعادل طعمی و طیفی از زیبایی را برایتان خلق می‌کند.

شما بسته به خلاقیت خود می‌توانید این چهار سس خوشمزه را با طعم‌های شکلاتی، کاراملی، توت‌فرنگی و انبه کنار دسر خود داشته باشید و با سس‌های فرمند طعم و زیبایی دسرتان را حرفه‌ای‌تر کنید. در این مطلب شما را با چهار طعم سس‌های خوشمزه فرمند آشنا می‌کنیم که می‌توانید آن‌ها را همراه با دسر یا میان‌وعده‌تان سرو کنید و از طعم و زیبایی آن‌ها در کنار هم لذت ببرید.

سس توت فرنگی فرمند

زمانی که هوا روبه گرم شدن می رود، بستنی از جمله خوراکی‌هایی است که درهرخانه‌ای پیدا می‌شود. این میان‌وعده‌ی خنک و جذاب با میوه و سس توت‌فرنگی فرمند طعم جذاب‌ و خوشمزه‌تری می‌گیرد و به همین راحتی بستنی ساده را به میان‌وعده‌ای خاصی تبدیل می‌کند. سس توت‌فرنگی فرمند با طعم وعطرتازه خود به مطلوب شدن میان‌وعده یا دسر شما کمک می‌کند.

سس توت فرنگی فرمند به عنوان طعم دهنده برای ایجاد طیفی ازطعم‌ها یا تزئین دسر، بستنی، کیک یا نوشیدنی‌های خنک استفاده می‌شود. فقط با چند قطره از سس توت‌فرنگی فرمند میان‌وعده‌ای رویایی میل کنید.

سس شکلاتی فرمند

طعم سس شکلاتی به قدری جذاب است که برایتان از یک میان وعده و دسر معمولی خاطره‌ای وصف نشدنی می‌سازد. شکلات از آن دسته خوراکی هاست که همه‌ی سنین را عاشق خود می‌کند. سس شکلات هم دست کمی از خود شکلات ندارد و یکی از محبوب  و خوشمزه‌ترین چاشنی‌های دنیا است.
سس شکلات فرمند یک سس فوق‌العاده خوشمزه با بافتی غلیظ است که با تارت‌، کیک‌، خمیر‌های هزارلا، کوکی‌های شکلاتی، پای کرمی، بستنی و حتی نوشیدنی‌های گرم هم ترکیب جذابی را خلق می‌کند. شما هم عاشق سس شکلاتی فرمند می‌شوید فقط یک بار امتحان کنید برای خرید این محصول می‌توانید به دیجی‌کالا سر بزنید.

سس کارامل فرمند

 

سس‌ها جزئی از دسرها هستند که برای افزودن طعمی دلچسب و ظاهری زیبا به آن‌ها اضافه می‌شوند. سس کارامل فرمند از دسته سس‌های محبوب برای انواع دسرها و کیک‌هاست اما ترکیب معجزه‌گر سس کارامل با قهوه نوشیدنی‌هایی از جنس بهشت خلق می‌کند.
ترکیب سس کارامل فرمند با قهوه نوشیدنی‌های منحصربه‌فردی همچون کارامل ماکیاتو ،آفوگاتو و... را می‌سازد. به مجله فرمند سربزنید تا با طرز تهیه این نوشیدنی‌های رویایی و دسر کاراملی با سس کارامل آشنا شوید.

سس انبه فرمند

 

انبه، میوه‌ی شیرین و خوشبوی تابستانی است. زمانی که تابستان کوله بارش را می بندد، دلمان برای طعم جذاب انبه تنگ می‌شود. با سس انبه فرمند هر لحظه که اراده کنید عطر و طعم انبه‌ی تازه و خوشمزه را کنار دسر، بستنی یا کیک خود خواهید داشت.
زمان درست کردن موس، چیزکیک‌ یا میلک شیک انبه می‌توانید با استفاده از سس انبه فرمند ، دسر خود را از این رو به آن رو کنید و به همین سادگی طعم دلچسب میان وعده را لذیذتر از قبل کنید.